Hakkımızda

1979 Yılından beri Mimarlık Mühendislik ve Kamu Yönetimi çalışmalarını sürdüren ortaklardan oluşan UNİVERSAL SMİRNA MİMARLIK MÜHENDİSLİK PROJE İNŞAAT YATIRIM SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. 2011 yılında kurulmuştur.

Universal Smirna Mimarlık Mühendislik Proje İnşaat Yatırım Ltd Şti. Yeni kimliğiyle çağdaş yaşam biçiminin yerleşmesi için çaba harcayan, kendi öz sermayesi ile projelere hayat veren ortaklar gurubudur.

Şirket; Doğayı koruyan, kamu yararını esas alan, toplumsal projeleri üstlenen, yurt içi ve yurt dışı çalışan, insan odaklı, çağdaş, güvenilir, sağlıklı, elit, modern, yenilikçi, ekonomik projelerle planlı kentlerin oluşmasına katkıda bulunuyor.

UNİVERSAL SMİRNA MİMARLIK PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM LTD.ŞTİ. Yurt içinde ve yurtdışında; zengin mimari teknik özelliklerle modern yaşam tarzına uygun konut inşaatı ile gayrimenkul geliştirme tecrübelerini birleştirerek sektörde kendinden söz ettirmeye gelişmesini sürdürüyor.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve yakın coğrafyası için, örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tercih edilen bir firma olmak.

Mimarlık, mühendislik ve inşaat sektöründe; performan, kalite, iş ve çalışan güvenliğinin standartlarını belirleyen örnek bir firma olmak,

Felsefemizin temeli, insana ve doğaya saygıdır. Doğal yaşamdan koparmadan, modern mimarisiyle ”Doğaya ve İnsana Saygı “ felsefemizi; firma kimliğimizle duyurmak ve yaşatmak.

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek.

Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak, ülkemiz inşaat sektöründe lider bir yapı firması olmak,

Uzman ve eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini ve ihtiyacını ön planda tutarak, zengin konut yelpazesiyle, örnek bir yapı firması olarak sektörde yer almaya devam etmek.

HEDEFLERİMİZ ve TAAHHÜTLERİMİZ

Başarılarımızın sürekliliğini uzun yıllar sağlayarak kurumsallaşmak.

Gelişime ve değişime hızla uyum sağlamak,

Her koşulda dürüstlük, sosyal paylaşım ve kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermemek,

Müşterilerimiz, personelimiz ve taşeronlarımızın çalışma ortamlarındaki memnuniyetlerini ön planda tutmak,

UNİVERSAL SMİRNA MİMARLIK PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT YATIRIM LTD.ŞTİ. çatısındaki yaşayan ve çalışanların güvenlik, sağlık koşullarını her zaman üst seviye de tutmak,

Ülkemiz ve çalıştığımız diğer ülkelerin yasal mevzuatları ve yönetmeliklerine uymak.

Tüm plan, proje ve taahhütlerimizin iyileştirilmesi, güncellenmesi, takibi, denetimi, yenilenmesi için çalışanların destek ve katılımları sağlamak.